Zde můžete diskutovat na téma RC modelů a RC závodů.

Závod o Český pohár LS 2012 5.5.2012

Jaroslav Vostrý-RCA Rakovník 07.05.2012
Rád bych i touto cestou rád poděkoval organizátorům těcho závodů za jejich pozitimní přístup, super měření časů a přípravou tratě. Hoši super díky. RCA Rakovník. Už se na vás draci těšíme v Rakovníku.

Kleště na ségrovky

Pavel Seman 03.05.2012
Dobrý den, jsem z Rychnova, předem se chci omluvit, protože jsem v našem oboru žačátečník. Mám doma buggy 1/10 Schumacher cat sx a potřeboval bych rozdělat diferenciály, vyčistit, promazat a tak. Narazil jsem na technický problém - ségrovka vnitřní poměrně malého průměru. Na célém internetu jsem našel pouze kleště od hudy, a to za cca 400 Kč, což se mi moc nelíbí, tedy zatím. Nemáte prosím někdo takové kleště k dispozici? Mohl bych poprosit o pomoc. Dojel bych třeba 5.5. do Solnice kouknout na závod, tedy stejně se tam chystám, vzal bych buggy a tam udělal s vaší pomocí údržbu, rád bych se poradil se zkušebějšími. Nenašel by se někdo s takovými kleštěmi?
Jetšě třeba radu, jestli není nějaká levnější varianta těchto kleští, jiný výrobce?
Díky moc.

Re: Kleště na ségrovky

Dušan 03.05.2012
Přijed do Solnice něco s tím uděláme .

On road dráha

tom 24.04.2012
Ctěl bych se zeptat,zda je u vás možné volné ježděni na on-road dráze. Mám 1:5 a z Pardubic to není tak daleko. Díky za případné info.

Re: On road dráha

Slava 24.04.2012
Dráha je zatím volně přístupná pro každého.Jediné omezení je v přístupu na tribunu pro jezdce která je zamčená,po domluvě lze odemknout.

Re: Re: On road dráha

Tom 29.04.2012
Ahoj. Děkuji za info. Třeba Vás tam některého potkám. Krásný den. T.

celkový převod podvozku

Lukáš 05.04.2012
Čau, chystám se zůčastnit závodu SPEED challenge v kategorii HOBBY a potřeboval bych vědět jak mám spočítat požadovaný celkový převod podvozku? Prosím o vzorec či odkaz. Díky Lukáš (Kyosho TF-5).

Re: celkový převod podvozku

Míra Matějus st. 11.04.2012
Ahoj Lukáši,
kontrolu celkového převodového poměru podvozku děláme velice jednoduše. Označíme bod na kole auta, během jedné otáčky kola (podvozek tlačíme po podložce) se musí pastorek na motoru otočit minimálně šestkrát - jak prosté.

poježdění na offroad dráze

Petr Vaňouček 01.10.2011
Dobrý den. Chtěl bych se zeptat zda na vaši offroad dráze se dá zajezdit s rc autem, jestli máte nějaké dny pro veřejnost. Mám auto 1:10 v rally úpravě (tamiya DF03ra).
petr.vanoucek@centrum.cz
Děkuji z odpověď

Re: poježdění na offroad dráze

Petr 01.10.2011
Dobrý den, offraod dráha je zatím volně přístupná pro každého. Jediné omezení je v přístupu na tribunu pro jezdce, která je zamčená.
<< 4 | 5 | 6 | 7 | 8 >>

Přidat nový příspěvek

Diskuzní fórum

SPEED Challenge

     

__________________________

 Registrace do závodu je otevřená do pátku před závodem

__________________________ ______________________________

 

Termíny závodů 2024 (1. pololetí) kvůli stavebním pracím v areálu ŠKODA Auto nemůžeme na asfaltovou dráhu

1) 27.01.2024 (Habrová) 

REGISTRACE  LIST 

2) 02.03.2024 (Habrová)

REGISTRACE  LIST

3) 13.04.2024 (Habrová)

REGISTRACE  LIST

4) 25.05.2024 (Habrová)

REGISTRACE   LIST

5) 22.06.2024 (Habrová)

REGISTRACE   LIST
 


 

 

______________________________

Závod

SPEED challenge na MYRCM

Kalendář závodů

Propozice

Výsledky

Fotogalerie

__________________________


info k závodům:
Mirek Matějus 602 748 514

Kontakt

Modelklub RK z.s. Chaloupkova 704,
Kostelec nad Orlicí
517 41
+420.602748514 miroslav.matejus@seznam.cz