Zde můžete diskutovat na téma RC modelů a RC závodů.

Datum
Vložil
Titulek

já a závody?

Zdravíčko pánové. Jsem z Ústí n. O. a mám doma F109. Už jsem vám psal v zimě, kolem vánoc, leč úraz v práci mě na dalšího půl roku kvalitně vyřadil téměř ze všech aktivit,včetně RC. Teď zvažuju přihlášku na závod 15.10 do Hradce, rád bych se svezl. Ale nevím, co tam můžu čekat. Je možnost na místě zakoupit třeba motory (johnson), pneu a podobné propriety, nebo mám být již vybaven a připraven z domu?

Díky za odpověď. Jo, a rád bych za vámi dojel na nějaký trénink, platí stále každonedělní ježdění?

Datum
Vložil
Titulek

Re: já a závody?

Ahoj Pavle, vezmu to od konce, jezdíme každý týden v pátek od 18.hod. Ne v neděli! Kdyby jsi chtěl přijet, tak jsi samozřejmě vítán. Na závodech se něco z náhradních dílů nechá sehnat, já mám díly na F104, na 109 občas taky někdo prodává, ale myslím že to většinou objednávají. Motor bych doporučoval koupit dopředu. Přijeď si tento týden v pátek zajezdit, můžeme vše probrat. Když bude dobré počasí půjedeme ještě ven, když bude šeredně, tak půjdeme na koberec. Pokud budeš chtít přijet, tak zavolej předem 608 981 089, kdyby se náhodou něco změnilo. Nemám na tebe telefon. Ahoj Radek
PS. omlouvám se za opožděnou odpověď, ale v uplynulých dnech, jsem neměl moc času, tak jsem tady ani nebyl. Ahoj R

Datum
Vložil
Titulek

Ježdění v Kvasinách (Solnici)

Ahoj, nejdete dneska jezdit od 18h na asflatovou dráhu za parkovištěm Škoda?
Standa

Datum
Vložil
Titulek

Re: Ježdění v Kvasinách (Solnici)

Ahoj Stando, chodíme jezdit pravidelně i včera jsme byli. Do diskuse se asi nikdo v pátek přes den nepodíval, aby Ti mohl včas odpovědět. Příště je lepší se takto na poslední chvíli domlouvat telefonicky, třeba na čísle 608 981 089.

Datum
Vložil
Titulek

Malé zlé video z ČP

Mrkněte sem, https://www.youtube.com/watch?v=lZXcOksx6cA&feature=player_embedded
a připoměňte si parádní dubnovou sobotu v Solnici.

Datum
Vložil
Titulek

Re: Malé zlé video z ČP

Díky za video Myšáku !

Datum
Vložil
Titulek

ČPLS 2011

AHoj Vse,

dekuji za pekny prvni zavod CPLS 2011. Trat byla snad jeste lepsi nez loni na zaver sezony. A jako vzdy perfektni.

Datum
Vložil
Titulek

1.závod čp

Děkujeme za pochvalu a doufáme že se k nám budete rádi vracet .

Datum
Vložil
Titulek

1.závod Českého poháru

Perfektně připravená, nádherná dráha. Skvělá organizace závodu bez jediného problému. Občerstvení. Prostě jste machři. Jsem rád, že jsem si u vás mohl zajezdit.

Datum
Vložil
Titulek

BZUK prodejna přestěhována

Od 12.dubna 2011 zahajujeme prodej modelářských potřeb na novém místě, a to v areálu Vamberecké krajky, Žamberecká ul. 380, Vamberk. ProdejnaRC modely BZUK v Dlouhé Vsi bude po dobu rekonstrukce silnice uzavřena. Předpokládaný termín: do října 2011. Bzuk

<< 4 | 5 | 6 | 7 | 8 >>

Diskuzní fórum

Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode