Zde můžete diskutovat na téma RC modelů a RC závodů.

Datum
Vložil
Titulek

Re: Závody 19.1.

Ahoj Lubo,
asi takhle, máš-li chuť si zajezdit, tak se přihlas a přijeď, nějak se to určitě vyřeší. Nikdo Tě domů nepošle :-)

Datum
Vložil
Titulek

Re: Závody 19.1.

pojedeš z wd4 na naši draze to nepoznaš

Datum
Vložil
Titulek

Re: Závody 19.1.

Pokud nebude kategorie 2WD naplnena minimalne peti jezdci bude jezdec zarazen do kategorie 4WD.

Datum
Vložil
Titulek

závod 18. a 19.1.

Dobrý den,rád bych se přišel podivat 18.a19.1. na závod v Rychnově.Mohli by jste mi prosím napsat v kolik hodin začíná.Děkuji Šimon Horák

Datum
Vložil
Titulek

Re: závod 18. a 19.1.

Ahoj Šimone,
pro závodníky je dráha otevřená od 7 hodin ráno. Kvalifikační jízdy začínají cca o půl desáté, finálové jízdy (pro diváky nejlepší) přibližně mezi 13. a 14. hodinou. Konec závodu asi v 17-18 hodin. Přijď se podívat.

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: závod 18. a 19.1.

Ahoj budu se snažit rozšířit počet startujících o pár kousků (:-)) a mám pár dotazů:
Platí tenhle časový rozpis i pro nedělní Off-Road závody?
Kolik shortek pustíte současně na dráhu (jedna skupina) koukám že už je dost přihlášených (což je určitě dobře)
Bude dost čipů na půjčení?
Bude stačit jeden čip pro mně a kluka když každý jedeme jinou kategorii?
Díky za info

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: závod 18. a 19.1.

Ahoj, asi by měl s Tebou komunikovat někdo z off-roadistů, ale ... Klikni si prosím na úvodní stránce vpravo na off-road závody, jsou tam informace včetně časů. Při vánočních závodech jezdilo najednou 5 shortcoursů. Čipů snad bude dost. Dá se jezdit na jeden čip ve dvou kategoriích, nejlepší na rychlou výměnu čipu je přilepit ho na suchý zip a dát pozor na dráty, aby se někde nenamotaly.

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: závod 18. a 19.1.

Čipu je dostatek, ale určitě můžete mít jeden dohromady. Budeme se snažit, aby bylo dost času na výměnu čipu mezi auty. Časový harmonogram se lehce mění podle potřeb závodníků a pořadatelů. Nedochází však k velkým časovým posunům. Ale je to závod hlavně pro pobavení. Kolik shortek půjde na dráhu se zatím přesně neví, bude to podle počtu přihlášených a tak aby se vzájemně nepozabíjeli.

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Re: závod 18. a 19.1.

Díky kluci za info. Jdu se přihlásit, jen doufám že mi do pátku dorazí hruška do diferáku pro klukovo ASSO. Kdyby něco nedopadlo tak bych se včas omluvil ať máte jasno koklik bude lidí, ale věřím že to dopadne.

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: závod 18. a 19.1.

Co se tyce off-road zavodu bude draha otevrena nejdříve v osm z duvodu ze se ještě rano musí dostavet draha. V kategorii Short pocitam max počet aut v rozjížďce 5, coz myslim ze je rozumny počet. S pujcením cipu by nemel byt problém, pokud nikdo nebude cekat na poslední chvili a prihlasi se včas cipy zajistim. Zatim jich mam dost. Co se tyce prohazovani cipu z auta do auta v jinych kategiriich není problém.

<< 2 | 3 | 4 | 5 | 6 >>

Diskuzní fórum

Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode