Zde můžete diskutovat na téma RC modelů a RC závodů.

Datum
Vložil
Titulek

Drift

Ahoj, přemýšlím, že bych si na zimu pořídil nějaký auto na Driftování. Rad bych to viděl v reálu. Bylo by možné se na vás někdy přijet podívat?

Datum
Vložil
Titulek

Re: Drift

Ahoj, naši drifteři se na oficiálních klubových stránkách bohužel nevyskytují. Zkus je najít a kontaktovat na Facebooku (Honza Fendrštát, Marek Vácha, Honza Drejsl, ...)

Datum
Vložil
Titulek

Video

Dobrý den jak ,už jsem sliboval na závodech 16.2 ,tak jsem na YouTube dal Video z finálové jízdy 3 skupiny A short course. Odkaz: https://www.youtube.com/watch?v=bdOmrU8vb1E
Děkuji za super závody...

Datum
Vložil
Titulek

amb

Zdravím, mam dotaz ohledne casomiry. Bude rc3 nebo už nova rc4? Budou fungovat MRT čipy jako v rychvalde a olomouci? :-) diky za odpoved.

Datum
Vložil
Titulek

Re: amb

Nevim ne mame odskoušeno ale snad ano.

Datum
Vložil
Titulek

Žádost

Omlouvám se ,ale poslal jsem dvě přihlášky na závody dne 16.2 za jméno Lukáš Venzara tak žádám o smazání výše uvedené přihlášky.Důvod: je špatně vyplněna. Správná Přihláška : Lukáš Venzara , SC 2WD ,16.2,Klub: Rort Semily a frekvence DSM a 27 MHz DĚKUJI.

Datum
Vložil
Titulek

Re: Žádost

Lukáši, díky za zprávu, nic se neděje. On už si to ředitel závodu přebere.

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Žádost

Dobře děkuji.

Datum
Vložil
Titulek

Ivo Viktorin

Prosím o kontakt (tel,e-mail) na Ivoše. Mám pro tebe ty fotky...

Datum
Vložil
Titulek

Závody 19.1.

Zdravím,
koukám, že se ještě nikdo nepřihlásil do kategorie Buggy 2WD. Jak to bude, kdybych se přihlásilo málo aut a nebyla tak kategorie naplněna?

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Diskuzní fórum

Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode