Zde můžete diskutovat na téma RC modelů a RC závodů.

Datum
Vložil
Titulek

Re:první auto

Ahoj, potřeboval bych, jestli by mi někdo neporadil, chci si koupit první auto na závody, k vám do Habrové například, ale moc o tom nevím, napadlo mě, že bych si koupil model LRP S 10 BLAST BX 2 BRUSHLESS myslíte, že by mohlo pro první závody stačit, prošlo by pravidly? Děkuji za odpovědi

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re:první auto

Ahoj Jirko,
rádi přivítáme mezi sebou nového závodníka. Nejlepší by bylo, přijít mezi nás, abychom prodiskutovali tvoje představy a možnosti. Pro začínající závodníky je asi nejlepší kategorie Hobby - stavební pravidla jsou v propozicích. Pošli nám prosím kontakt (e-mail). Abychom Ti mohli dát vědět, kdy budeme v Habrové. Většinou se dost pravidelně scházíme v pátek okolo 18 hodiny. 17. ledna pořádáme první závod SPEED Challenge 2015. To LRPéčko by šlo, ale jsou i jiné možnosti, stav se domluvíme se.

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re:první auto

Ahoj, děkuji za odpověd můj e-mail je Loufek12@seznam.cz

Datum
Vložil
Titulek

prosba o radu

Mám doma rozbité autíčko(v elektrice ) a moc tomu nerozumím. Bude někdo 30.11.na dráze v Habrové kdo by mi mohl poradit?Děkuji

Datum
Vložil
Titulek

Re: prosba o radu

Ahoj Šimone, promiň nevšiml jsem si Tvého dotazu, ale v neděli na dráze asi nikdo nebyl. Odkud jsi? Pravidelně je někdo na dráze v pátek v podvečer - asi tak od šesti hodin. Stav se.

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: prosba o radu

Moc děkuji za odpověď, jsem ze Solnice, a pátrám po někom, kdo by mi byl ochoten poradit - pomoci s opravou mého rc auta, vůbec nereaguje auto na ovladač(ani při nabitých baterkách) děkuji

Datum
Vložil
Titulek

Short couse

Zdravím, rád bych se v příští sezoně (2015) zúčastnil závodů SC trucků. Z propozic jsem nevyčetl, jestli je možné mít auto upravené, nebo jestli musí být tak, jak jej postavil výrobce - mám traxxas slash a jde mi primárně o doma vyrobené LCG šasi...

Datum
Vložil
Titulek

Re: Short course

Ahoj Pavle, při přihlášení do závodu musíš vycházet z propozic daného závodu nebo seriálu. Obecně lze říci, že tuning podvozku nebývá v propozicích omezen.

Datum
Vložil
Titulek

Tamiya Johnson 540-J motor

MÁM DOTAZ zda mi někdo poví jaké má parametry tento motor Tamiya Johnson 540-J motor (otáčky+točivý moment+počet závitů+výkon)

Datum
Vložil
Titulek

Re: Tamiya Johnson 540-J motor

Franto, Johnson 540-J je standardní "stavebnicový" motor ve všech stavebnicích Tamyia. Když zagoogluješ získáš tyto údaje.
elektromotor řady 540
•nerozebíratelný
•včetně kabelů
•počet otáček: 14.500/min
nebo

Parametry:
- počet otáček: 14.500 otáček/min (7.2V)
- max. výkon: ...W
- 7.2-8.4V
- účinnost ...%
- hmotnost: ...g
nebo
SPECIFICATIONS
Voltage Range: 7.2V-8.4V
RPM at Best Efficiency: 14500 RPM @ 7.2V
Torque at Best Efficiency: 255g-cm @ 7.2V
Current Consumption at Best Efficiency: 7.9A @ 7.2V

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Diskuzní fórum

Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode